Naše firma

Společnost Eurosat CS se sídlem v Brně, je ryze českou obchodní společností založenou v roce 1995. Od samého počátku existence se naše firma zabývá velkoobchodním prodejem zabezpečovací a sledovací techniky. V našem sortimentu lze nalézt elektronické zabezpečovací systémy, elektronické požární systémy, CCTV technologii, systémy řízení budov, přístupové systémy, systémy pro domácí automatizaci nebo sortiment LED osvětlení. Zároveň je naše firma autorizovaným distributorem společnosti Paradox pro Českou a Slovenskou republiku.

Postupem let se v naší společnosti utvořilo velmi silné softwarové oddělení, které se věnuje vývoji on-line cloudových aplikací zaměřených na GPS sledování, tvorbu elektronické knihy jízd AutoGPS a tvorbu docházkového systému SYSDO.

V rámci České republiky tvoří prodejní síť pobočky v Brně, Praze, Ostravě, Zlíně, Hradci Králové, Liberci, Českých Budějovicích a v Plzni. Na Slovensku máme zastoupení v Bratislavě.

Pro velký zájem o naše aplikace a naši snahu uspokojit potřeby našich zákazníků po celém světě, jsme založili dceřinnou společnost Motomon se sídlem v Miami na Floridě, jejímž prostřednictvím pokrýváme trh v Severní a Jižní Americe a společnost Eurocloud se sídlem v Shenzenu v Číně, která slouží pro potřeby trhu asijského.

Kontaktní formulář

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Váš telefon

    Předmět (vyžadováno)

    Vaše zpráva (vyžadováno)